KURUMSAL

SEÇKİN KONUTLARIN GENÇ MİMARI

BTG İNŞAAT en yenilikçi çözümler ve mecralar konusunda bölgesinin lider firmalarından biri konumundadır.

HAKKIMIZDA   TARİHÇE   MİSYON - VİZYON
PROJE DETAYLARI İÇİN
444 9 284

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDABTG' nin serüveni 2005 yılında başlıyor. İnşaat mühendisi olan Berat GÖRAL eğitimi sonrasında bir dönem farklı firmalarda çalıştıktan sonra kuruyor BTG inşaatı. Kuruluşun hemen ardından ilk projesini gerçekleştiren firma ilk projesinden bugüne kadar gerçekleştireceği her projesinde bir öncekinden daha iyisini yapmayı ana hedef olarak belirliyor kendine. Yola çıktığı 2005 yılında kendisini tanımlamak için "SEÇKİN KONUTLARIN GENÇ MİMARI" sloganını seçerek genç ve dinamik yapısına gönderme yapmaya karar veriyor.

Sürekli iyileştirme ve geliştirmenin gücüne inanan kurum bu anlayış ile üretiyor projelerini. Her yeni projesine müşteri kitlesini cezbedecek yeni fikirler ekliyor ve tecrübesini artırıyor. Firmanın gelişiminde kurumsallık ve markalaşma her zaman en ön planda tutuluyor. Bu hedefler ışığında her zaman profesyonel ve kendisi ile aynı fikri paylaşan ve aynı yöne bakan sağlayıcılar ile çalışmayı prensip ediniyor.

Ardı sıra gelen projeler ve başarılı çalışmalardan sonra firma akıllı ev sistemleri uygulaması konusunda yenilikçi bir karar alarak BURSA için ilk örneklerden biri olarak GÖRAL evleri projesini hayata geçiriyor. Bu proje ile birlikte kurumun markalaşması ve üretim strateji sektördeki en yenilikçi firmalar arasında görülmesini sağlıyor. GÖRAL evleri ile birlikte kurum projelerinde optimum performans hedefini en temel yönerge olarak benimser ve buna uygun çalışmalar yapmaya başlar. Kurumun gelişimi için profesyoneller ile çalışılırken aynı zamanda her proje çalışmasında müşteri isteklerinin takip edilebileceği veri tabanları kullanılarak en doğru üretimleri planlanmaya başlar.

Bugün gelinen noktada nitelikli ve müşteri dostu konutlar ve projeler denince akla ilk gelen markalardan biri olmayı başaran BTG en yenilikçi çözümler ve mecralar konusunda bölgesinin lider firmalarından biri konumundadır. Bu yenilikçi yaklaşımını pekiştirmesi düşüncesi ile kurumsal tanımlamasını “YENİ YAŞAMINIZIN YENİLİKÇİ MİMARI” olarak güncelleyerek geliştirmiştir. Gerek satış stratejisi, gerek satış sonrası hizmetleri ve müşterileri ile kurduğu bağlar açısından örnek olacak uygulamaları hayata geçiren BTG önümüzdeki dönemde bölgesel bir markadan ulusal ve uluslararası bir markaya dönüşme konusunda çaba sarf edecektir.

 • KURULUŞ

  BTG İnşaat; sektördeki gelişmeleri takip ederek aldığı kararlar sonucunda; kendisi de inşaat mühendisi olan Berat GÖRAL tarafından 2005 yılında kurulmuştur. İlk projesini 2006 yılında tamamlayan BTG İnşaat, kendi deneyimlerini müşterisinin isteği doğrultusunda kullanarak en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Bu durum Firmayı seçkin konutlar üretmek konusunda öne çıkarmıştır. Her yeni projede standartlarını bir üst seviyeye çıkaran BTG İNŞAAT, bu anlayışı sloganına taşımış ve kendisini "SEÇKİN KONUTLARIN GENÇ MİMARI" olarak tanımlamıştır.

 • İLK PROJE

  BTG İnşaat adına gerçekleşen ilk projemiz 2006 yılında Kestel ilçe merkezinde bulunan ve toplamda 4.100 m2 alana kurulu 3+1 2 Blok 35 daireden oluşan ORSEL projemizdir.

 • İLK BÜYÜME

  BTG inşaatın kurumsallık ve profesyonel gelişme konusunda hızlı adımlar atmasından dolayı eski ofisinden ayrılıp 2010 yılında beşevler deki yeni ofisine yerleşti. Daha iyi hizmet verebilmek, sorunlara hızlı sonuçlar alabilmek adına muhasebe, finans, satış, sigorta olarak departmanlara ayrılmıştır.

 • İLK SATIŞ OFİSİ

  Profesyonellik anlamında sözde kalmadığını gösteren BTG İnşaat; idari ofis ve satış ofisi olarak ikiye ayrılmaya karar vermiştir. Başka bir inşaat firmasıyla deneme amaçlı açılan satış ofisimizde 2012 yılında Akıllı Ev Konsepti olan Göral Evleri projesinin satışı ve City 224 projemizin bir kısmı bu ofis üzerinden tamamlanmıştır.

  Bursa' daki ilk call center hizmeti sunan ve profesyonel olarak eğitilmiş personelle çalışmaya başlanmış bir satış ofisi kurulmuştur.

 • İLK AKILLI EV

  Büyümesine devam eden BTG İNŞAAT seçkin konutlar sloganı altında daha önce bu kadar detaylı ve kapsamlı uygulanmamış olan Akıllı Ev Konseptini Göral Evleri projesinde kullanarak inşaat sektöründe BURSA da bir ilke imza atmış oldu.

 • İLK KARMA PROJE

  İnşaat sektöründeki son trendleri takip eden firmamız City 224 projesiyle ilk karma projesini gerçekleştirmiştir. 1+1' den 5+1' e kadar bütün daire tiplerini içerisinde barındıran, sosyal alanlarıyla iç ve dış görselliği ile bulunduğu bölgede kendisinden söz ettirecek olan bir projeye imza atmıştır.

 • YENİ SATIŞ OFİSİ

  Daha önceki satış ofisimizden; artan proje sayısı ve kadro eksikliğinden kaynaklanan sıkıntıları aşmak adına kendi bünyemiz içerisinde daha güçlü ve eğitimli personeliyle kurumsallık yolunda ilerleyen klasik ve modern çizgileri içerisinde barındıran bir ofis kurulmuştur. Açıldığı an itibariyle City 224 projesinin bir kısmı, Rota Blocks projemizin satışlarının tamamı ve yeni başlayacak olan Projelerimizin satışları buradan devam edecektir.

 • ROTA BLOCKS

  Projeleri, kalitesi ve görselliği ile kendisinden söz ettiren BTG inşaat Rota Blocks projesiyle de bulunduğu bölge de kendisinden söz ettirmiştir. 2 blok 68 daireden oluşan proje; içerisinde barındırdıklarıyla etkili, yapısal olarak butik bir projedir.

 • NİLFEA

  3 Blok 100 daireden oluşan Nilfea projemiz Özlüce' nin en önemli noktasında ulaşım ve sosyal olanakların ortasında sizlere kalitenin yanında görsel zenginliği de vaad ediyor.

MİSYON

MİSYON

BTG markasının tüm gelişim süreçlerinde salt karlılık esası ile düşünmeyen bir firma olarak kalmayı önemser. Yaptığımız her işte, gerçekleştirdiğimiz her proje ve ilişki kurduğumuz her müşterimizde sektörümüzü geliştirecek ve diğer sektör oyuncularına örnek olacak sonuçlar almayı hedefler. Bu hedefler çerçevesinde mantıksal bir büyüme stratejisi çerçevesinde en bilinen yenilikçi ve öncü bir firma olarak anılmayı asıl hedef olarak görür. Tüm bu perspektif içinde koşulsuz müşteri memnuniyeti konusunda sektör standartlarını en üst seviyelerde tutmak misyonumuzdur.

VİZYON

VİZYON

Markamızın vizyonu yenilikçi uygulamaları araştırmak bulmak ve hayata geçirmektir. Bu vizyon çerçevesinde farklı sektör ve alanlardan teknoloji ve anlayış ithalatı yapmak ve bunları yeniden uyarlayarak verimli bir şekilde hayata geçirmek temel stratejilerimizden birisidir. Vizyonumuz çerçevesinde teknolojiyi ve güncel iletişim kanallarını en iyi şekilde kullanmak konusunda kaynak ve zaman ayırmak konusunda etkin bir tavır sergileriz.