SATIŞ OFİSİ

BTG İNŞAAT - SATIŞ OFİSİ

Yeni bir satışın en son yapılan satış sonrasında başladığını biliriz. İyi bir satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyeti yeni satışlar için en doğru, kısa ve güvenli yoldur.

SATIŞ SONRASI   SATIŞ EKİBİMİZ   POLİTİKA
PROJE DETAYLARI İÇİN
444 9 284

BTG İNŞAAT - SATIŞ SONRASI

TEKNİK DESTEK

TEKNİK DESTEK


Detaylar için 444 9 284

BTG oluşturduğu projelerin hazırlık süreçlerinde edinebildiği her türlü değişken ve argümanı göz önünde bulundurarak çalışma yapar. Projenin yer seçiminden başlayıp oluşturulacak projeye ve sonrasında ki konumlanması ve hizmetlerine kadar her şey ince eleyip sık dokunan bir kontrol mekanizması ile hayata geçirilir. Buna rağmen marka olarak müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda iş geliştirmeye devam ederiz.

Bu çalışma kapsamında satış anı itibarı ile müşteri talebi ile istenen teknik dokümanlar müşteri tarafında paylaşıldığı gibi üretim süreci içinde KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR YAŞAM kavramımıza da bağlı olarak ince işçilik öncesi müşteri talepleri değerlendirilerek teknik uygunluğa sahip olanlar hayata geçirilir. Bu çalışma esnasında müşteri talepleri gerekli açıklamalar ile müşterinin doğru karar alabilmesi için müşteriye sunularak beklentilerine en uygun çözüm elde edilmeye çalışılır.

KREATİF DESTEK

KREATİF DESTEK


Detaylar için 444 9 284

Satın alınmış olan evin bir yaşam merkezine dönüşmesi macerasında son dokunuşların yapılmaya başlandığı evrede müşterinin daha iyi sonuçlar alabilmesi için kreatif destek sunulur. Toplam üretim tecrübesi altında daha iyi sonuçlar alınabilmesi için geçmiş müşteri ve kurum tecrübesi müşteri ile paylaşılır.

Bu aşamada müşterimize sunduğumuz KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR YAŞAM uygulama çerçevesinde ürün seçimleri yaptırılırken müşterinin sunum dışındaki talepleri değerlendirilerek gerekli yönlendirmeler gerçekleştirilir. Müşterimiz yaşam alanını biçimlendirmek konusunda ihtiyaç duyacağı fikirleri bizlere ileterek çözüm konusunda destek alabilir.

FİNANSAL PLANLAMA

FİNANSAL PLANLAMA


Detaylar için 444 9 284

Satış sözleşmesinin gerçekleşmesinin ardından başlayacak olan kredi işlemleri döneminde kurumumuz tüm işlemleri hazırlayarak müşterinin sadece imza aşaması ile muhatap almasını hedefler. Bu çalışma çerçevesinde farklı ödeme planları müşterimizin talepleri ve ulaştırdığı bilgiler ışığında hazırlanarak müşterinin en karlı ve yönetilebilir planlamayı alması konusunda destek sağlanır. Kredi işlemleri sonrasında da ilerleyen süreçte oluşabilecek avantajlar konusunda müşteriler bilgilendirilerek desteklenir.

RESMİ İŞLEMLER

RESMİ İŞLEMLER


Detaylar için 444 9 284

Eviniz teslim edilene kadar üretime ilişkin ve teslim anında açılması gereken aboneliklere ilişkin tüm işlemler konusunda yine desteklenirsiniz. Yapılacak işlemler size bildirilerek gerekli alt yapı sağlandıktan sonra tüm işlemler BTG tarafından gerçekleştirilerek resmi makbuzları ile tarafınıza bilgi olarak sunulur.

YÖNETİM

YÖNETİM


Detaylar için 444 9 284

BTG projelerinin tesliminden sonrada yaşanabilecek her türlü aksaklığı minimum seviyede tutmak için BTG ASSIST oluşumu ile destek vermeye devam eder. Bu destek kapsamında yeni projelerin ilk yıllarında yaşanan yönetim boşluğunun getirdiği sorunların yaşanmaması için evinizin tesliminden sonraki ilk iki yıl proje yönetimlerinin kurum tarafından yapılarak her hangi bir eksiklik yaşamadan yeni hayatınıza başlamanız desteklenir. Bu destek kapsamında proje kavramının temelinde yer alan yönetim hizmetlerinin dışında ekstra olarak ihtiyaç duyabileceğiniz birçok konu yine daha ekonomik ve profesyonel bir şekilde size sunulur.

BTG İNŞAAT - SATIŞ EKİBİMİZ

SATIŞ OFİSİ POLİTİKASI

SATIŞ OFİSİ POLİTİKASI

Markamızın temel kavramı güven üzerine kuruludur. Güvenin tesis edilmesi en zor şeylerden biri olduğunun farkındalığı ile müşterilerimizle ilişkilerimizde bu hususu her zaman ön planda tutarız. Satış ofisimizin çalışma politikası ev satmak yerine mümkün olan en fazla kişiye kendimizi anlatmak yönündedir. Gerçekleştirdiğimiz görüşmelerin bir ticarete dönüşüp dönüşmemesine bakmaksızın her bir görüşmenin bizim ailemizin bir üyesi olabileceği potansiyeli ile davranırız. Bu davranış çerçevesinde asıl hedefimiz kendimizi ve projelerimizi anlatmaktır.

Kurumsal olarak doğru tanıtımlar ve bilgilendirmelerin bugün veya yarın bir şekilde istenilen noktaya ulaşacağına inanırız. Bu inanç doğrultusunda burada satış baskısı ile karşılaşmazsınız. Bizler sizi hoş karşılamak, sorularınıza cevap vermek ve ihtiyaç duyduğunuzda desteklemek için çalışırız. Tanıtımlar sonrasında makul sürelerde düşünme zamanı size herhangi bir talep olmadan sunulur. Tek istediğimiz sağlıklı bir şekilde karar vererek ailemizin bir parçası olmayı talep etmenizdir.