444 9 284 info@btginsaat.com.tr

Kurumsal

BTG İnşaatın temelleri 2005 yılında, İnşaat Mühendisi olan Berat GÖRAL tarafından atılmıştır. Kurulduğu günden bu yana hayata geçirdiği projelerde istikrarlı performansı, sürdürülebilir bir büyüme örneği sergilemiş, Akıllı ev sistemleri konusunda yenilikçi bir karar alarak BURSA için ilk örneklerden biri olan akıllı ev sistemi uygulamasını GÖRAL evleri projesinde hayata geçirmiştir.

Bugüne kadar gelinen nokta da; İnsanların temel tüketim ihtiyaçları doğrultusunda güvenli, konforlu, çevreci ve teknolojiyi içinde barındıran yaşam alanları geliştiren, Hizmet kalitesinden ödün vermeden, gerçekleştirdiği tüm projelerde aynı hassasiyeti göstermiş ve müşteri memnuniyetini esas almıştır. Kent içi ve çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

Gerek satış stratejisi, gerek satış sonrası hizmetleri ve müşterileri ile kurduğu bağlar açısından örnek olacak uygulamaları hayata geçiren BTG inşaat önümüzdeki dönemde bölgesel bir markadan ulusal ve uluslararası bir markaya dönüşme konusunda çaba sarf edecektir.

MİSYON

BTG İNŞAAT

Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu, hayata geçirdiği tüm projelerde insana, doğaya çevreye ve topluma saygılı olarak süreklilik ilkesini yerine getirmek. yenilikçi ve öncü bir firma olarak anılmak.

VİZYON

BTG İNŞAAT

Farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kuruduğu çalışma anlayışını koruyarak bu bakış açısı ile geliştirdiği projelerde yenilikçi ve öncü bir firma olarak yeni projeler üretmeye devam edecektir.

444 9 284

23 Nisan Mahallesi Mithat Paşa Cad. No: 4 A/C 1 Nilüfer / BURSA